Geodezja i kartografia

Dokładne wymiary działki (dostęp )

Przełącz
Dokładne wymiary działki (dostęp )
Odpowiedź
03.02.17 21:53
Mam pytanie czy w świetle prawa mam dostęp do dokładnych wymiarów swojej działki w geodezji w powiecie? czy jest możliwość uzyskania takich informacji gdzieś indziej ?. Pytam ponieważ chciałem kiedyś dostać takie informacje i powiedziano mi ze nie udostępnią mi dokładnych wymiarów mojej działki jak w zeczywistości jest?
0 (0 Głosy)

RE: Dokładne wymiary działki (dostęp )
Odpowiedź
07.02.17 07:36 jako odpowiedź na Marcin.
Szanowny Panie,
zgodnie z Art. 24 Prawo geodezyjne i Kartograficzne
5. Starosta udostępnia dane ewidencji gruntów i budynków zawierające dane podmiotów, o których mowa w art. 20 ust. 2 pkt 1, oraz wydaje wypisy z operatu ewidencyjnego, zawierające takie dane, na żądanie:
1) właścicieli oraz osób i jednostek organizacyjnych władających gruntami, budynkami lub lokalami, których dotyczy udostępniany zbiór danych lub wypis;
Może Pan złożyć wniosek o udostępnienie (za opłatą) wypisu z rejestrów, kartotek i wykazów operatu obejmującego Pana działkę, wyrysu z mapy ewidencyjnej lub wykaz współrzędnych działki.
Pozdrawiam
0 (0 Głosy)

RE: Dokładne wymiary działki (dostęp )
Odpowiedź
08.11.18 15:34 jako odpowiedź na Aneta.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wpis został wyedytowany przez administratora. Prosimy o nie wstawianie treści reklamowych na forum.
0 (0 Głosy)