Portal

"Stary" Geoportal i forum

Przełącz
"Stary" Geoportal i forum
Odpowiedź
03.06.14 11:49
Chciałem dowiedzieć się, czy przewiduje się również utrzymywanie poprzedniej wersji przeglądarki map geoportalu. Nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy (jak i kilku współpracownikom). Niektóre funkcje zdecydowanie lepiej sprawdzają się w poprzedniej przeglądarce. Jest ona zresztą dużo poręczniejsza.
W temacie wspomniałem także o starym forum geoportalu. Dlaczego nie przeniesiono kont i wątków? Wiele kwestii, o które zapewne nowi użytkownicy będą pytać było tam już omówionych. Może warto je przywrócić?
Pozdrawiam
Paweł
+1 (1 Głos)

RE: "Stary" Geoportal i forum
Odpowiedź
14.07.14 12:39 jako odpowiedź na Paweł Swoboda.
Na odpowiedź oczywiście się nie doczekałem, jedynie dziś zorientowałem się, że starego geoportalu już nie będzie i tyle. Świetnie. Doskonała komunikacja.
+1 (1 Głos)

Odpowiedź
14.07.14 15:00 jako odpowiedź na Paweł Swoboda.
Bo to pastwisko a na nim stado ignorantów.
Zresztą, dzisiaj klikam na głównej stronie "Dane o charakterze kastralnym" i .... 404 not found :/
0 (0 Głosy)

Odpowiedź
16.03.16 09:36 jako odpowiedź na Rhotax.
Możliwe, że to portal demo, an sprwdzenie zachowania itd. 

--------------------------------------------------
Wpis został wyedytowany przez administratora. Prosimy o nie wstawianie treści reklamowych na forum.
0 (0 Głosy)

Odpowiedź
16.03.16 09:35 jako odpowiedź na Paweł Swoboda.
Paweł Swoboda:
Dlaczego nie przeniesiono kont i wątków? Wiele kwestii, o które zapewne nowi użytkownicy będą pytać było tam już omówionych. Może warto je przywrócić?

Przeniesienie kont i wątków mogłoby być problematyczne bo wiąże się z przeniesieniem baz danych, co w przypadku for na kreatorach robionych, może być niewykonalne.

Wpis został wyedytowany przez administratora. Prosimy o nie wstawianie treści reklamowych na forum.
0 (0 Głosy)

Odpowiedź
24.06.16 08:52 jako odpowiedź na Michał.
Jak dla mnie nowy portal jest zdecydowanie lepszy niż ten stary. Ten jest taki "nowoczesny"

0 (0 Głosy)